Hakkımızda

– HAKKIMIZDA

expertOil, kurulduğu günden bu yana günümüz teknolojisini kullanarak, ürün kalitesinden taviz vermeden, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı üretim yapmaktadır. Geçmişte ve günümüzde olduğu gibi, gelecekte de aynı çizgisinde devam edecek olan firmamız, hep daha iyiye ulaşmayı kendine hedef edinerek, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. expertOil, bölgesinde bir “marka” olarak, sınırsız çözüm yolları ile markasının gerekliliklerini yerine getirmekten gurur duymaktadır. expertOil, dinamik, profesyonel yönetim ve teknik altyapısıyla, değişen dünya şartlarının bilincinde, kalite politikasından ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

– VİZYONUMUZ

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüketicilerimizin beklentilerine anlık cevap verebilmek.
  • Bu beklentileri karşılarken, kullanılan modern teknoloji ile kalitesinden ödün vermeden, fiyatı ile de uyumlu ürünleri üreterek her türlü satış öncesi ve sonrası hizmeti müşterilerimize sunabilme.
  • Modern üretim sistemlerini benimseyerek uygulamak ve siz müşterilerimizin araçlarını güven içinde kullanmalarını sağlamak olacaktır. 

BAŞARILARLA DOLU
21. YILIMIZI KUTLUYORUZ